דוד גרוסמן - חוצה ישראל עם קובי מידן

סוסים שמדברים עברית/ רן כרמי בוזוגלו

סוסים שמדברים עברית/ רן כרמי בוזוגלו

דויד גרוסמן זכה בפרס מאן היוקרתי על ספרו "סוס אחד נכנס לבר" והעיר תל אביב צהלה ושמחה.אני לא יודע אם אני מייצג את ישראל" צינן גרוסמן  את התלהבותה של אילנה דיין, בראיון לגלי צה"ל (15/06/2017) והמשפט האומלל נחרט במוחי הצר מלהכיל.

לאחר האימון הלכתי על חוף ימה המדהים של אשדוד (לרוץ איני יכול עוד) וכנראה שפגרי המדוזות בחול הלוהט הזכירו לי את סיעור המוחות ההוא.

המשפט הזה מתמצת את המהות של השמאל המקומי והוא, גם, המפתח להבנת התופעה המשונה, שכמעט ואין לה אח ורע ברחבי הגלובוס. מדי פעם מאשימים את התארגנויות השמאל בבגידה במולדת ומיד מתקוממים פטרוניהם בפרלמנט ובכלי התקשורת.

האמת? יש סיבה לחרונם. לשיטתם, הם אינם בוגדים. והסיבה? הם אינם מרגישים שייכות למדינת היהודים.

חזונם האפוקליפטי מתייחס למדינה נטולת זהות לאומית או סממנים דתיים (יהודיים, כמובן) והם סולדים מתצורתה הנוכחית של המדינה, התגלמות הרוע בעיניהם.
על מנת להבין את ההפרעה הדו-קוטבית, אני ממליץ לכם לקרוא את "שיח לוחמים". מדובר באסופת הבלים של לוחמים מיוסרים, המתחבטים בענייני דמלחמה. דילמה אחת, מרתקת במיוחד, שהעסיקה אותם היא האם לעודד את נבחרת הכדורגל של אמא רוסיה או של ישראל.

והטיעון המנצח היה שישראל היא מדינה קולוניאליסטית ולכן אסור לעודד את נבחרתה…

השמאל המיומן, המשומן ובעיקר ממומן, שולף, באינסטינקט פבלובי, טיעונים שהכין מראש, כנגד המקטרגים: את גרוסמן אסור לבקר משום שהוא אב שכול. לאברמוביץ' מותר לטנף היות ונשרף בנהיגה.

ושוברים שתיקה? הם בכלל כבשו את הבופור! וכך, יכולים הסוכנים להמשיך ולפגוע במדינה באין מפריע.

להוציא דיבתה רעה, לדרבן להחרימה, לחבור לדורשי רעתה, להפיץ שקרים נבזיים על הצבא ועוד כיד הדמיון הרעה.

הגב' כהן(!) שתרגמה את יצירת המופת של גרוסמן לאנגלית, הצהירה שתתרום מחצית מהפרס הכספי לאירגון "בצלם" שלדבריה חושף "הפרות זכויות אדם של ישראל בשטחים".
אני מאחל (לכולנו) שהכסף יהיה להם לספרים.


x

במיוחד בשבילך

"מלחמת יוה"כ מזווית ראייתו של ילד בן 12 בחלב"

לקראת יום הזיכרון, ולזכר 2,222 ...