יש לכם תוכניות להיום? תאוריית הקוספירציה טוענת שהיום סוף העולם – רבים כבר מסתתרים במקלטים

האם סוף העולם יבוא היום? כוכב הלכת המסתורי ניבירו שנטען כי הוא ישמיד את העולם שלנו יחסל את כל החיים עם רעידות אדמה אפוקליפטיות,

כך טוענים תאוריטיקנים של קונספרציה באינטרנט.תיאורטיקנים של קונספירציה משוכנעים כי השטפונות האחרונים, רעידות האדמה והרי הגעש נגרמו על ידי כוכב הלכת המסתורי שלטענתם יהרוס את העולם בתוך שעות.

ייתכן שתרצו לבטל את כל התוכניות שיש לכם משום שתיאורטיקנים של קונספירציה חוזים כי היום הוא היום שכדור הארץ יהיה ימחק על ידי כוכב הלכת שמעולם לא הוכח קיומו.

הכוכב המסתורי ניבירו הוא אמור לעורר סדרה של רעידות אדמה אפוקליפטיות וימחק לחלוטין את כדור הארץ כפי שאנו מכירים אותו, והכל בשעות הקרובות.

בעבר גם נטען כי הכוכב יהרוס את כדור הארץ ב -23 בספטמבר, אבל האפוקליפסה מעולם לא הגיעה.

עם זאת, תאריך חדש ניבא עכשיו ע”י תיאורטיקנים של קונספירציה שמאמינים שהעולם יסתיים היום.
הסימנים היו שם כל הזמן, ככל הנראה, עם עלייה של פעילות סייסמית על פני כדור הארץ בחודש האחרון מסמל את הגעתו הקרובה של ניבירו.

הסופר טרל קרופט אמר לעיתון אקספרס: “הפעילות הסייסמית הגלובלית מגיעה לשיא בשבועיים הראשונים של חודש נובמבר ותנוע אל חודש דצמבר 2017”.

קרופט סבור שהסדרה של רעידות האדמה והרי הוגעש שהתרחשו לאחרונה נגרמו על ידי משיכת כוח הכבידה של ניבירו כאשר היא מתקרבת יותר ויותר אל כדור הארץ.

עם זאת, נאס”א כבר הפריכה את הטענות, והדגישה כי כוכב הלכת אינו יכול להתקיים.

למרות הצהרת נאס”א, תיאורטיקנים קונספירציה ממשיכים להאמין ברעיון, ומאמינים שנאס”א היא רק חלק ממערכת שנוצרה כדי “להסתיר את האמת”.

רבים מהם כבר נמלטו לבונקרים תת-קרקעיים חשאיים לקראת סוף העולם.

בחודש ספטמבר, נאס”א נאלצה להכחיש שמועות על ארמגדון כאשר תיאוריות הקונספירציה החלו להסתובב, בטענה שניבירו יקרוס לכדור הארץ וימחק את כל החיים.

בהצהרה של נאס”א נאמר: “אנשים שונים” מנבאים “שהעולם יסתיים ב -23 בספטמבר כאשר כוכב לכת אחר יתנגש בכדור הארץ, כוכב הלכת המדובר, נייברו, אינו קיים, כך שלא תהיה התנגשות”.

“ניבירו וסיפורים אחרים על כוכבי לכת עילאיים הם מתיחה באינטרנט”.

מירור


x

במיוחד בשבילך

נמצאה דגימת DNA של נמר שנכחד – מדענים מתכננים להחזירו לחיים

מדענים מצאו דגימת נמר טסמני ...