בית | אנשים כותבים | החייל היורה מחברון, הוא הבן של כל עם ישראל, הוא חלק מאיתנו ואנחנו רוצים את שחרורו!

החייל היורה מחברון, הוא הבן של כל עם ישראל, הוא חלק מאיתנו ואנחנו רוצים את שחרורו!

מישהו שם למעלה, כנראה עוד לא מבין את מה שעם שלם הבין באותו הרגע שהחייל נעצר.

לחייל מחברון יש אבא, אמא ואחים, הרבה אחים, אפשר לומר כמה מיליונים ואני אחד מהם. עם ישראל בעת צרה מתאחד כולו.ועם ישראל מרגיש שעכשיו הוא בצרה, חייל צה"ל אמיץ, גיבור, לוחם מהשורה הראשונה, עומד לדין באשמת הריגה.

עם ישראל אוהב את מדינתו ואת חייליו. עם ישראל כואב מאוד את מעצרו של החייל משום שלחייל לא מגיע לשבת בכלא, אפילו שנייה אחת.

כמו שהחייל היחיד הזה עמד איתן את מול הפושע הנתעב בכדי להגן על חבריו ועל עם ישראל, כך כל העם יעמוד איתן לצידו ויתמוך בחפותו.

אנו אזרחי ישראל שומרי חוק, אנו אזרחים למופת מהשורה הראשונה ששירתנו בצבא ביחידות קרביות, שעושים מילואים, יודעים מהי הסיטואציה שבה חייל נמצא.

החייל הוא גיבור של כולנו, לנו הכאב עצום! משום שאנחנו אלה הקורבנות, אנחנו המטרה ואותנו הם רוצים להשמיד. לא ייתכן שמחבל שבא לרצוח חפים מפשע יהפוך לצדיק והחייל שלנו יהפוך לרשע.
אני כותב את המילים מעומק ליבי החייל הוא הילד של כולנו, הוא האח שלנו ואל לנו לנטוש אותו, אפילו לא לרגע. לנו יש את הזכות לבקש מכל אלו היושבים למעלה ומחליטים החלטות,

שחררו בבקשה את החייל אנחנו אזרחי עם ישראל מכל קצוותיה, ימין,  שמאל, מרכז, דתיים וחילוניים. מבקשים ומתחננים, שחררו את החייל הגיבור שלנו.

לנו לא אכפת מה יאמרו בעולם ואותנו לא מעניין. אל לנו לפחד מאיומי סרק של שונאינו.

לכבוד חג החירות הזה, הבא עלינו לטובה, מתחננים כולנו כאחד, שחררו את החייל! שחררו את הגיבור! שחררו את אחינו!

שלכם: צחי

x

במיוחד בשבילך

פלסטין: אין חיה כזאת, מעולם לא הייתה ונקווה שלעולם גם לא תהיה.

שתפו בפייסבוק צייצו בטוויטר שתפו ...